Будинок для літніх у Тернополі

Будинок для літніх людей в ТернополіБудинок для літніх людей у Тернополі

Пансіонат для літніх людей – місце, де вашому родичу буде забезпечений кращий догляд, ніж удома. Тут за ним спостерігають лікарі і він позбавлений побутових труднощів, завжди може розраховувати на увагу персоналу. Сучасний приватний пансіонат для престарілих вже давно перестав асоціюватися з сумною старістю, а став синонім спокійного і комфортного життя на схилі віку.

Чому варто замислитись про переїзд у будинок для літніх людей?

Необхідність утримувати сім’ю змушує нас багато працювати, вчитися, від’їжджати далеко від дому. На близьких залишається менше часу, і нерідко ми намагаємося компенсувати цей час матеріально. Але, на жаль, для людей похилого віку цього недостатньо.

Вони потребують не тільки матеріальної, а й регулярної побутової допомоги, якщо слабке здоров’я – спеціалізованого догляду. Інколи дідусі й бабусі не можуть навіть вийти на вулицю без супроводу. Їм доводиться по кілька днів сидіти у квартирі, очікуючи на приїзд родичів, щоб прогулятися.

Люди похилого віку також страждають від нестачі спілкування, часто – від вимушеної нерухомості, відчуття себе «тягарем». Хворі на деменцію або Альцгеймер вимагають цілодобового спостереження, тому що можуть загубитися, забути про гігієну та їжу, неусвідомлено себе травмувати.

У таких ситуаціях перед родичами виникає дилема: або повноцінна робота, високий заробіток і особисте життя, або догляд за пристарілим родичем. Але є ще один, оптимальний вихід з цієї складної життєвої ситуації, який влаштує всіх – переїзд в будинок для людей похилого віку.

Приватний пансіонат для престарілих в Тернополі

У приватному пансіонаті літня людина отримує все, чого потребує:

 • медичний догляд та своєчасну допомогу;
 • допомогу в побуті;
 • доброзичливе і шанобливе ставлення;
 • повноцінне харчування;
 • комфортні умови проживання.

Тут він не відчуває себе самотнім – навколо багато однолітків, з якими завжди можна поспілкуватися, відмінно організовано різноманітне дозвілля. Родичі можуть відвідати в будь-який момент, персонал організовує виїзні екскурсії. Пансіонат для літніх людей знаходиться в тихому місці. На території, що охороняється, багато зелені і чисте повітря. 

Літнім людям з проблемним здоров’ям організований професійний догляд, для них діють програми реабілітації. За лежачими хворими цілодобово стежать доглядальниці, постінсультні пацієнти і люди похилого віку після травм швидко відновлюються під наглядом медиків і реабілітологів. Психологи працюють з хворими деменцією, допомагають їм якомога довше зберегти ясність думки і життєво важливі навички.

Можна з упевненістю сказати, що сьогодні будинок пристарілих – це не спосіб позбутися від «тягаря», як вважалося раніше. Це – оптимальний спосіб жити всій родині повноцінним життям і забезпечити близькій людині, по-справжньому, гідну старість.

Як оформити літню людину в будинок пристарілих в Тернополі

Ви можете поселити літнього родича в будинок пристарілих тимчасово: на час реабілітації, відпустки, відрядження, або оформити постійне проживання. Пакет документів потрібен мінімальний: посвідчення особи, медкарта, результати декількох аналізів. Умови проживання, вартість і послуги обговорюються на попередній консультації. При бажанні, ви можете відвідати наш будинок пристарілих в Тернополі заздалегідь, поспілкуватися з персоналом та мешканцями, ознайомитися з умовами утримання. І на власні очі переконатися, що у нас вашій близькій людині буде добре, як вдома.

  Ваше Ім’я (Обов’язково)*

  Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

  Тема

  Повідомлення