Будинок для літніх людей у Львові

Будинок для літніх людей у Львові

Будинок для літніх людей у Львові – професійний догляд та забота від нашого персоналу. Забезпечити таку турботу – пряме завдання родичів, але іноді воно стає нездійсненним. В силу об’єктивних причин: робота, навчання або віддалене проживання, близькі люди не завжди можуть повноцінно піклуватися про літню людину. Саме тоді переїзд в будинок для людей похилого віку стає вірним рішенням проблеми.

Пансіонат для літніх людей, як оптимальне рішення

Допомога в побуті – далеко не все, що потрібно людині похилого віку. Страх самотності, брак спілкування, залежність від родичів – ось що найбільше засмучує літню людину. Вона стає капризною, вимагає підвищеної уваги.

Близьких, навіть самих люблячих, подібна зміна обтяжує. Турбота стає справжнім випробуванням, зустрічі закінчуються докорами і сльозами, а спільне проживання – сварками в родині. Питання: «Що робити?» виникає все частіше, і, як не дивно, виявляється, що переїзд в будинок для людей похилого віку вирішує більшість проблем. Яким чином?

У приватному пансіонаті літня людина отримує все, чого потребує:

 • медичну допомогу;
 • побутовий догляд;
 • соціалізацію і спілкування з однолітками;
 • шанобливе і дбайливе ставлення;
 • комфортні умови проживання.

Вона багато гуляє, повноцінно харчується, спілкується і більше не відчуває себе самотньою. А у родичів, нарешті, з’являється можливість повноцінно планувати і влаштовувати своє життя без постійного відчуття провини. Вони можуть відвідувати мешканця в будь-який час, і на побаченнях вже не буде взаємних докорів і образ, а тільки радість зустрічі і спокій за близьку людину.

Догляд за тяжкохворими пацієнтами в будинку для престарілих

Після 65 років збільшується ризик інсультів, травм, деменції. Літні люди, які зіткнулися з такими проблемами, потребують кваліфікованого догляду та реабілітації.

Приватний пансіонат для престарілих у Львові надає широкий спектр послуг по догляду за важкохворими людьми похилого віку. Ми забезпечуємо:

Якісний догляд за лежачими хворими. Доглядальниці стежать за станом здоров’я пацієнтів, допомагають в побуті і з гігієнічними процедурами. Хворі проживають в кімнатах з функціональними меблями, протипролежневими матрацами і телевізором, кожен забезпечений кріслом-каталкою.

Реабілітацію після інсульту. Фахівці допомагають відновити втрачені навички, проводять медикаментозну терапію, професійне відновлення після травм. Перелом шийки стегна та інші травми заживають у літніх людей дуже довго. У цей період вони потребують посиленої турботи, побутової допомоги та контролю за здоров’ям. Співробітники пансіонату допомагають пацієнтам прискорити і полегшити процес відновлення.

Турботу про людей, які страждають деменцією. Хвороба невиліковна, але її хід можливо уповільнити. З пацієнтами працюють психологи, які допомагають, як можна довше зберігати ясність думок і здатність до самообслуговування. За хворими цілодобово спостерігають, стежать, щоб вони себе не травмували.

Перед поселенням наші фахівці вивчають стан хворого і на підставі аналізу визначають спектр необхідних послуг.

Умови поселення людей похилого віку в будинок для престарілих у Львові

Приватний пансіонат для людей похилого віку стане другою домівкою для вашого родича, тому ми радимо особисто переконатися в тому, що у нас йому буде добре. Приїжджайте, поспілкуйтеся з персоналом та мешканцями, перевірте умови проживання. Ми відповімо на всі питання, визначимо спектр необхідних послуг.

Ціна проживання в будинку для літніх людей буде залежати від багатьох факторів. Але, в будь-якому випадку, абсолютно всі наші мешканці можуть розраховувати на повноцінне харчування, якісний медичний і побутовий догляд. Ми забезпечимо вашому родичу гідну і комфортну старість, адже кожна літня людина, безумовно, її заслуговує.

Пансіонат для літніх людейБудинок для літніх людей у ЛьвовіПансионат для престарелыхПриватний пансіонат для престарілих Частный пансионат для пожилых

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Ваше Ім’я (Обов’язково)*

  Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

  Тема

  Повідомлення