Будинки для літніх у Львові

+380 730 427 440

(Дзвінок безкоштовний)

Пансіонат для літніх людей у Львові

Приватний будинок престарілих у Львові надає цілодобовий догляд за людьми похилого віку та  допомогу людям з деменцією і хворобою Альцгеймера. Ми також забезпечуємо догляд за людьми з фізичними вадами.

У нашому будинку для літніх людей панує приємна, домашня атмосфера, а персонал – група висококваліфікованих і уважних співробітників, зосереджених на персональних потребах і індивідуальним планом догляду для кожного постояльця. Їх відданість можна побачити в усіх напрямках – в кулінарії, гостинності і в організації дозвілля для наших жителів.

Ключовим елементом нашого будинку для літніх людей є віддана команда спеціалістів, яка прагне забезпечити високоякісний догляд, цікаве дозвілля і корисне харчування для людей, яких ми підтримуємо. Ці послуги доповнюються нашими комфортними умовами проживання, які служать для того, щоб зробити час перебування наших жителів тут максимально комфортним.

У нас є зони відпочинку, де постояльці можуть зібратися разом, щоб поговорити, подивитися телевізор або зіграти в настольні ігри. Звичайно, можна завжди залишитися у себе в кімнаті, подалі від шуму та галасу. Наше подвір’я – відмінне місце в сонячний день, де можна відпочити та прийняти сонячні ванни в супроводі співробітників.

У кожного нашого постояльця також є індивідуальний план догляду, з докладною інформацією про їхні потреби в лікуванні, ліках, дієтичних вимогах та обмеженнях. Ця інформація дозволяє забезпечити більш ефективний догляд спеціалістами пансіонату. Ми також підтримуємо зв’язок з приватними клініками, які надають послуги стоматологів, окулістів, дієтологів і професійних терапевтів, щоб забезпечити безперервність догляду.

Вартість проживання в будинку для літніх людей обговорюється індивідуально, і залежить від кількості постояльців в номері, поверху розміщення і стану здоров’я людини. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами пансіонату у Львові.

 

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

    Ваше Ім’я (Обов’язково)*

    Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

    Тема

    Повідомлення