Будинок для літніх у Івано-Франківську

+380 730 427 440

(Дзвінок безкоштовний)

Будинок для літніх у Івано-Франківську

Будинок для літніх Івано-ФранківськуЛюди в поважному віці вимагають підвищеної уваги і якісного медичного обслуговування. Догляд на дому не може забезпечити повноцінну, якісну, побутову допомогу людині в похилому віці. Захворювання, які часто присутні у людей похилого віку, такі як інфаркт, інсульт, гіпертонія, атеросклероз, цукровий діабет і ряд інших захворювань, призводять до недієздатності, інвалідності. Такі люди вимагають спеціального медичного спостереження, санітарно-гігієнічної допомоги, дієтичного харчування, контролю прийому медикаментів, реабілітації, психологічної підтримки. У домашніх умовах неможливо забезпечити якісний догляд за літньою людиною, якої вона потребує.

Зустріти старість гідно – мрія кожної людини. Але забезпечити повноцінний догляд своєму близькому, котрий потребує сторонньої допомоги, в домашніх умовах не завжди можливо. Перевага будинку престарілих в тому, що літня людина гарантовано отримає повноцінний комплекс послуг по догляду, харчуванню, під чуйним керівництвом команди фахівців.

Будинок престарілих в Івано-Франківську – це всі необхідні умови для комфортного проживання та цілодобової побутової допомоги людям похилогу віку. Повноцінний догляд в нашому пансіонаті за людьми, котрі потребують допомоги, включає увесь спектр послуг по гігієнічному догляду, регулярному медичному спостереженні, психологічній підтримці та сумлінному ставленню до своєї роботи.

Узв’язку з трудовою діяльністю, побутовими труднощами, нестачі вільного часу і психологічною напругою, в якому перебувають близькі люди, доглядаючі за важкохворим родичем на дому, оптимальним альтернативним варіантом є проживання людей похилого віку в комфортабельних умовах будинку престарілих.

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Ваше Ім’я (Обов’язково)*

Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

Тема

Повідомлення