Будинок для літніх у Івано-Франківську

Будинок для літніх у Івано-Франківську

Будинок для літніх Івано-Франківську

Замислюючись про старість, кожен з нас розраховує на допомогу близьких. Однак, сучасне життя диктує свої умови, і, найчастіше діти і онуки не можуть забезпечити належний догляд літнім родичам: не вистачає часу, потрібних навичок, немає можливості часто приїжджати здалеку. У таких випадках переїзд в будинок для людей похилого віку стає раціональним виходом, найкращим рішенням у складній життєвій ситуації.

Що чекає літню людину в будинку для пристарілих?

Перш за все, можливість прожити поважні роки гідно і комфортно. Приватний будинок для людей похилого віку в Івано-Франківську забезпечує своїм мешканцям медичний догляд і спостереження, повноцінне харчування і допомогу в побуті. У нас літні люди не страждають від самотності. Вони багато спілкуються з однолітками, гуляють і займаються улюбленою справою: читають, малюють, співають тощо.

Фахівці пансіонату досконально вивчили специфіку поведінки людей похилого віку, тому з розумінням ставляться до їх капризів та перепадів настрою, завжди залишаються доброзичливими і спокійним. Умови життя в нашому пансіонаті максимально комфортні: просторі кімнати, окремі тумбочки і санвузли, зручні ліжка. Кожен номер обладнаний тривожними кнопками, є відеоспостереження на всій території.

Догляд за літніми хворими в приватному пансіонаті для літніх людей міста Івано-Франківськ

У похилому віці зростає ризик важких хвороб і травм. Люди поважного віку більш схильні до інсультів, переломів, психологічних захворювань. В такому стані їм потрібні вже не просто турбота, а й професійний догляд. Фахівці пансіонату готові надати його пожильцям на найвищому рівні.

Ми пропонуємо вам допомогу у відновленні літньої людини після інсульту або травми, грамотний догляд за пацієнтами з деменцією, Альцгеймером і Паркінсоном. Наші кваліфіковані доглядальниці і медсестри професійно доглядають за лежачими хворими, профільні фахівці допомагають максимально швидко відновитися після інсульту або травм, повернути втрачені навички.

Як оформити літню людину в будинок пристарілих в місті Івано-Франківськ

Переїзд в приватний будинок пристарілих не займе у вас багато сил і часу. Все, що знадобитися – це записатися на консультацію, надати документи і медичну карту літньої людини, обговорити умови поселення. Вартість поселення визначається індивідуально, залежить від обраних умов проживання та додаткових послуг, яких потребує ваш родич.

Якщо ви сумніваєтеся в рішенні, приїжджайте до нас на ознайомчу екскурсію. Поспілкуйтеся з мешканцями та персоналом, перевірте умови утримання і рівень комфорту. Переконайтеся самі, що ваш родич не буде ні в чому мати потребу, отримає повноцінний догляд і турботу. І вже з «легким серцем» приймайте зважене рішення.

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

    Ваше Ім’я (Обов’язково)*

    Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

    Тема

    Повідомлення