Догляд за людиною з переломом шийки стегна

+380 730 427 440

(Дзвінок безкоштовний)

Догляд за людиною з переломом шийки стегна

Перелом шийки стегна – це досить серйозна подія. Зазвичай таким страждають літні люди, коли кістки вже стають крихкими, регенерація низькою, а рухи людини слабкими і нечіткими. У такому питанні обов’язково треба звертатися до лікаря, а згодом забезпечити хворому належний догляд і спокій.

Пацієнтів з подібними травмами можуть турбувати сильні болі, тому, передусім, лікар повинен прописати хворому болезаспокійливі препарати. Якщо у вас є можливість найняти медперсонал, це полегшить завдання, оскільки медсестра дотримуватиметься регулярності прийому ліків або робитиме ін’єкції пацієнтові. В цьому випадку також можна найняти і масажиста, масаж допоможе угамувати біль і запобігти застою крові.

На початкових стадіях потрібна профілактика пролежнів. Оскільки людина практично повністю знерухомлює, його треба періодично підводити, використати підсушуючі мазі, а також регулярно міняти постільну і натільну білизну.

Однією з проблем може виявитися і нетримання. Не варто скорочувати кількість споживаної пацієнтом рідини, так можна зробити тільки гірше. Важливо дотримуватися гігієни і робити завчасні заходи безпеки у вигляді пелюшок, простирадл або підгузників.

Для людини, що знерухомлює, лікар повинен прописати певну дієту, яка не навантажуватиме шлунок і не викликатиме проблеми з його працездатністю. Частенько хворим доводиться робити клізму. Якщо ж говорити про раціон, то він має бути легким і збалансованим, а також викликати апетит у хворого, оскільки часто пацієнти від пережитих стресів відмовляються їсти. У цьому допоможуть спеціальні гіркі відвари з трав і овочі з фруктами.

Також важливо пам’ятати і про підтримку психологічного стану хворого. Якщо ви звернетеся в наш будинок престарілих, за вашим літнім родичем доглядатиме кваліфікований персонал, чуйність і тактовність для яких – не порожні слова.

Якщо ж доглядаєте хворого ви самі, проявляйте до людини доброту, підтримуйте його, і тоді час відновлення пройде непомітно для вас і вашої близької людини.

Остались вопросы?

Заполните форму обратной связи, и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

    Ваше Ім’я (Обов’язково)*

    Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

    Тема

    Повідомлення