Будинок для літніх у Хмельницьку

+380 730 427 440

(Дзвінок безкоштовний)

Будинок престарілих у Хмельницьку

 Хмельницьк

Пансіонат для людей похилого віку у Хмельницьку – місце, де забезпечать вашому родичу гідне проживання в цілодобовому режимі, як вдома, та окажуть правильний догляд і підтримку.

 

У нашому пансіонаті ми пишаємося тим, що забезпечуємо домашню обстановку, високу якість догляду та підтримки людей похилого віку. Наша мета – підвищити якість життя постояльців, ми активно співпрацюємо з ними і родичами, заохочуючи регулярний зворотній зв’язок, щоб забезпечити людям, що знаходяться під нашомю опікою, максимальний рівень обслуговування та комфорту протягом всього їх перебування в пансіонаті.

Наш особливий підхід, дозволяє краще пізнати людей, про яких ми піклуємося, і зрозуміти, що підходить їм. Ми заохочуємо близьких до складання відгуків, щоб ми могли надати найкращі послуги. Існує також цілий ряд функцій і зручностей, доступних для тих, хто живе з нами, що дійсно допомагає зробити пансіонат схожим на власний будинок.

Послуги, які ми надаємо, забезпечують людей, які потребують допомоги і підтримки в повсякденній діяльності, включаючи миття, одягання, допомога в прийомі їжі і допомогу в пересуванні.

Кваліфіковані й досвідчені медсестри беруть на себе відповідальність за кожну зміну, але найголовніше, що наші співробітники особливо добре зарекомендували себе в сфері догляду та обслуговуванні людей похилого віку. В нашому пансіонаті проводяться процедури фахівцем з фізичної реабілітації. Ця робота проводиться у тісній співпраці з сестринською командою нашого будинку престарілих.

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

    Ваше Ім’я (Обов’язково)*

    Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

    Тема

    Повідомлення