Будинок для літніх у Хмельницьку

Будинок для літніх людей у Хмельницьку
м. Хмельницький вул. Соборна 67/1

Будинок для літніх людей у Хмельницькому

Сучасний будинок для літніх людей у Хмельницьку – місце, де літня людина може прожити гідну старість, в оточенні друзів, уважного і ввічливого персоналу, грамотними лікарями. Він стане другою домівкою для вашого родича, якщо ви:

 • живете далеко і не маєте змоги часто відвідувати близьку людину, допомагати йому;
 • змушені багато працювати, і не в змозі приділяти багато часу пристарілому родичу;
 • не володієте потрібними навичками з догляду за хворою людиною.

У приватному пансіонаті він отримає те, що потрібно всім у похилому віці: спілкування, контроль за здоров’ям, комфортні умови проживання, адаптовані під людей поважного віку.


Приватний пансіонат для престарілих в Хмельницьку

Похилий вік кардинально змінює спосіб життя людини. Сил стає менше, залежність від молодших членів сім’ї збільшується. Побут дається складніше, іноді потрібна допомога навіть для того, щоб вийти на вулицю. Хочеться більше уваги до своїх думок, переживань, простого людського спілкування. Потрібна регулярна медична допомога.

Всі ці фактори ми врахували при організації роботи. Життя в нашому будинку для літніх людей побудовано з урахуванням особливостей віку постояльців:

 1. Умови комфортні і функціональні: зручні меблі, просторі кімнати з персональним санвузлом. На підлогах немає килимів з високим ворсом, щоб літнім людям було зручно пересуватися. Кімната відпочинку організована «за інтересами»: тут можна і говорити, і дивитися телевізор, і пограти в настільні ігри.
 2. Гарно облаштована територія: низькі лавочки і просторі альтанки, багато зелені, широкі доріжки. Є пандуси для колясок, перила на ґанку. Будинок пристарілих знаходиться в тихому місці, тому міський шум не буде заважати людям похилого віку.
 3. Доглядальниці не просто стежать за пожильцями, вони стають співрозмовниками і друзями. Весь персонал пансіонату пройшов психологічну підготовку, і гарно знає, як впоратися з почуттям тривожності або капризами літніх людей.
 4. Меню складено з урахуванням вікових особливостей організму, їжа поживна і легка. Є можливість розробки персональної дієти.

Постояльці весь час знаходяться під контролем медпрацівників: лікарів, сестер, санітарів. Їм регулярно перевіряють тиск і серцевий ритм, загальне самопочуття. Люди похилого віку можуть розраховувати на професійну допомогу в будь-який момент.

Догляд за літніми хворими у будинку пристарілих

Якщо ваша близька людина страждає від важкої недуги або потребує відновлення після хвороби, наші лікарі, медсестри і доглядальниці забезпечать йому спеціалізований догляд:

Лежачим хворим буде надана професійна допомога у всіх аспектах життя: від гігієни до протипролежневого масажу.

З хворими після інсульту, операцій або травм працюють реабілітологи, їм допомагають доглядальниці зі спеціальною освітою. Для лікування ми використовуємо тільки перевірені і сучасні методи, які допомагають якомога швидше відновити втрачені навички.

З хворими на деменцію, Альцгеймер та Паркінсон працюють психологи, за ними ведеться цілодобове спостереження. Вони не зможуть зашкодити собі або загубитися. Встановлений розпорядок дня допомагає їм не забути про їжу або гігієнічні процедури, допомагає зберегти навички і ясність думки якомога довше.

Умови поселення в будинку для літніх людей в Хмельницьку

Ви можете поселити літню людину до нас на будь-який термін: від 3-х днів до постійного проживання. На попередній консультації ми обговорюємо всі нюанси, визначаємо спектр послуг та їх вартість. При бажанні, ви можете відвідати наш пансіонат для літніх людей в Хмельницьку в будь-який день, подивитися на житлові умови, вивчити роботу персоналу, поговорити з пожильцями. Після ознайомчої екскурсії ми відповімо на всі ваші запитання, домовимося про дату заїзду.

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Ваше Ім’я (Обов’язково)*

  Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

  Тема

  Повідомлення