Догляд за лежачими хворими

Догляд за лежачими хворими

Догляд за літніми людьми саме по собі досить складне завдання. А коли доводиться дбати про людину, тимчасово або постійно приковану до ліжка, це часто стає непосильним завданням для рідних та близьких. І тоді сім’ї таких старих звертаються до нас, аби отримати професійну допомогу і забезпечити своєму літньому родичу необхідне лікування, а також гідні умови життя.

Особливості догляду за лежачими хворими

У нашому пансіонаті ми пропонуємо повноцінний догляд за лежачими хворими. Спеціально навчений персонал здійснює всі необхідні таким пацієнтам маніпуляції і піклується про їхній комфорт. У свою чергу лікарі надають необхідне лікування і реабілітацію, що спрямовані на поліпшення стану людини похилого віку.

Наш персонал постійно надає всю необхідну допомогу, яка тільки може знадобитися таким хворим:

 • підтримка гігієни тіла і контроль чистоти постільної та натільної білизни (зміна постільної білизни обов’язково здійснюється щодня);
 • приготування їжі та допомога в її вживанні;
 • протипролежнева профілактика або лікування вже наявних пролежнів;
 • підтримка постійного контакту з лікарем і в разі необхідності своєчасне звернення до нього за допомогою;
 • фізіотерапія і масаж за показаннями;
 • контроль за виконанням призначеного лікування, введення необхідних медикаментів, прийом ліків в таблетках;
 • прибирання приміщення.

Також варто розуміти, що догляд за лежачими пацієнтами вимагає наявності спеціалізованого обладнання. Особливі ліжка, протипролежневі матраци, спеціальні пристосування для догляду за літніми людьми – все це надається для підопічних, які перебувають в нашому будинку для літніх людей.

Наявність необхідного обладнання та виконання усього переліку обов’язків є вкрай важливими, однак, саме по собі це не є гарантією того, що людина, за якою здійснюється догляд, буде відчувати себе досить комфортно. Без дружньої підтримки, поваги і співчуття, наданий догляд не може бути ефективним на сто відсотків. Більше того, добре ставлення до хворого можна назвати одним з основних аспектів догляду.

Саме тому ми приділяємо таку велику увагу психологічному аспекту турботи про літніх людей. І нарівні з щоденною турботою про стан їх фізичного здоров’я, наш персонал робить все, що необхідно, щоб полегшити переживання своїх пацієнтів і задати їм правильний настрій на боротьбу з недугою.

  Ваше Ім’я (Обов’язково)*

  Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

  Тема

  Повідомлення