Догляд за лежачими хворими

+380 730 427 440

(Дзвінок безкоштовний)

Догляд за лежачими хворими

Забезпечити лежачому хворому повноцінний догляд не завжди буває можливим у домашніх умовах, адже саме для таких пацієнтів украй важливо дотриматися усіх тонкощів спеціалізованого догляду. Не менш важливий професійний підхід в обслуговуванні людей з обмеженими можливостями. Особливу увагу слід приділяти пацієнтам під час догляду і реабілітації після інсульту, хворим на хворобу Альцгеймера. Прфесійний медичний підхід потрібний і тим людям, які перенесли різного виду травми. У таких випадках звернутися по допомогу можна до спеціалізованих установ, де догляд за лежачими хворими поставлений на професійному рівні.

Фахівці нашого будинку престарілих забезпечать повноцінний догляд за лежачими хворими, інвалідами, пацієнтами, що втратили здатність до самообслуговування, пацієнтів з психічними захворюваннями. Для забезпечення комфортного проживання літніх людей пансіонат має в розпорядженні затишні кімнати з розміщенням на 1,2,3 і 4 людини, з усім необхідним устаткуванням. Кваліфікований персонал забезпечить цілодобовий догляд за пацієнтами та усі побутові процедури. Для постояльців розроблено збалансоване дієтичне харчування, з урахуванням енергетичної цінності продуктів, добової норми калорій і вітамінів. Пацієнти знаходяться під чуйним медичним контролем цілу добу, щодня проводиться огляд, вимір температури, артеріального тиску, контроль рівня цукру в крові, прийом медикаментозних препаратів та надання будь-якої іншої допомоги.

Пансіонат має усі необхідні засобами, які допомагають пацієнтам почувати себе максимально комфортно :

-функціональні ліжка із захистом від падіння, можливістю регулювати висоту і підйому необхідної частини;

– противопролежневые матраци;

– спеціальні крісла для миття постояльців;

– приліжкові туалети;

– ходунки для поліпшення координації руху, рівноваги і зменшення навантаження на ноги;

– комфортні інвалідні коляски та інше.

Усі пацієнти мають доступ до телефону і відеозв’язку Skype для спілкування з рідними, відкрита точка Wi – Fi.

Будинок престарілих пропонує Вам кваліфіковану медичну допомогу у догляді за лежачими хворими і людьми, що потребують додаткової допомоги. Сучасне устаткування, кваліфікований медичний персонал і чуйні співробітники оточать постояльців пансіонату турботою.

Якщо у вас виникли питання, або ви хочете забронювати місце для ваших рідних і близьких, звертайтеся по телефонах на сайті, або заповните форму зворотного зв’язку.

    Ваше Ім’я (Обов’язково)*

    Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

    Тема

    Повідомлення