Будинки для літніх у Дніпрі

+380 730 427 440

(Дзвінок безкоштовний)

cropped-object1

Будинок престарілих у Дніпрі

Словосполучення “будинок престарілих” у багатьох людей викликає далеко не найприємніші асоціації. У той же час саме цей вид закладів може вирішити деякі проблеми, які можуть виникнути в родині. Люди, яким якийсь час доводилося забезпечувати догляд за літньою, не здатною обслуговувати себе самостійно людиною, знають, що якісно доглядати за такою людиною вдома можна лише покинувши роботу, або звернувшись за допомогою до доглядальниці. У наш час далеко не кожна людина зможе пожертвувати роботою або довірити свій будинок незнайомцю. У такій ситуації допоможе хороший будинок для людей похилого віку.

Приватний будинок для престарілих надає послуги по догляду за людьми похилого віку, і людьми з обмеженими можливостями в Дніпропетровській області. Наша команда забезпечує задоволення індивідуальних і соціальних потреб наших постояльців, а якість послуг, що надаються постійно вдосконалюється. Будинок престарілих, розташований в місті Дніпро, пропонує сучасні і безпечні 1 – 4 місні номери.

Кожна спальня і вітальня призначена для зручності, забезпечення комфорту і безпеки наших постояльців. Доброзичливий і гостинний персонал допомагає жителям відчувати себе як вдома. Існує відкрита політика відвідування, а візити сім’ї і друзів наших підопічних завжди вітаються.

Наш персонал працює цілодобово 7 днів на тиждень, щоб задовольнити індивідуальні потреби

наших жителів. Вони забезпечують задоволення соціальних, фізичних і

емоційних потреб, за допомогою індивідуального підходу і професіоналізму. Будинок пристарілих пропонує широкий спектр послуг і зручностей для задоволення потреб всіх наших гостей. До них відносяться: лікарі, які регулярно відвідують пансіонат; П’ятиразове харчування, з урахуванням побажань мешканців і рекомендацій лікаря.

Ми прагнемо забезпечити тепле, доброзичливе та гостинне середовище з професійним доглядом, що відповідатиме високим вимогам та потребам літньої людини. Ми прагнемо бути правильним вибором для тих, хто шукає найкращий догляд.

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

    Ваше Ім’я (Обов’язково)*

    Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

    Тема

    Повідомлення