Будинок для літніх у Луцьку

Будинок для літніх людей у Луцьку

Будинок для літніх людей у Луцьку
с. Дачне, Ківерського району вул. І. Франка 53е

Похилий вік змінює життя: погіршується здоров’я і загальний стан, літня людина стає залежна від родичів. Вона потребує побутової допомоги, а якщо є проблеми зі здоров’ям – повноцінного догляду. Добре, якщо близькі люди поруч і завжди готові прийти на допомогу, а якщо ні? Якщо діти й онуки далеко або зайняті роботою, навчанням? Якщо літня людина тяжко хвора, і потребує спеціалізованого догляду, а родичі не володіють потрібними навичками? Таких життєвих ситуацій мільйон, і в кожній з них родина довго, і, часом, болісно шукає вихід. І він дійсно є! Будинок для літніх людей у Луцьку.

Що таке сучасний приватний пансіонат для престарілих у Луцьку?

Пансіонат для літніх людей – це місце, де літня людина забезпечена всім необхідним. Вона проживає в комфортних умовах, повноцінно харчується і багато гуляє. Їй допомагають в побуті професійні та доброзичливі доглядальниці, а стан здоров’я контролюють лікарі і медсестри.

Мешканці сучасного будинку престарілих у Луцьку не знають, що таке самотність. Вони спілкуються з однолітками, займаються улюбленим хобі: читають, грають в настільні ігри, малюють, співають і просто цікаво проводять дозвілля. Родичі можуть відвідувати їх в будь-який момент, контролювати стан здоров’я навіть здалеку, просто дізнавшись про стан  близької людини у співробітників пансіонату.

Догляд за хворими в приватному будинку для літніх людей Луцька

Є особлива категорія людей похилого віку, які потребують саме в професійного догляду. Це:

 • лежачі хворі;
 • люди, які перенесли інфаркт або інсульт;
 • хворі на деменцію, хворобу Альцгеймера та Паркінсон;
 • пацієнти, які потребують реабілітації після травми.

Їм необхідні: медична терапія, грамотна реабілітація, психологічна допомога та спеціалізований догляд. Приватний будинок пристарілих надає весь спектр послуг з догляду та відновлення хворих, пропонує сучасні умови утримання і методи лікування.

Для лежачих хворих в нашому пансіонаті для літніх людей передбачені спеціальні ліжка, протипролежневі матраци і крісла-каталки. Доглядальниці стежать за станом здоров’я пацієнта, допомагають у гігієнічних процедурах. Регулярно перевертають хворого, роблять лімфодренажний масаж.

З пацієнтами після травм, інсультів і інфарктів працюють медики і реабілітологи. Вони допомагають відновити рухові функції, здатність до самообслуговування, мову. Доглядальниці допомагають грамотно і безпечно харчуватися. Стежать, щоб всі органи функціонували нормально.

Хворі деменцією, Альцгеймером і Паркінсоном знаходяться під постійним наглядом. Персонал допомагає їм у побуті, психологи працюють над тим, щоб уповільнити хід хвороби і на максимально можливий термін зберегти ясний розум пацієнта і необхідні навички.

Процедура оформлення літньої людини в будинок пристарілих міста Луцьк

Розмістити літнього родича в нашому пансіонаті ви можете на тимчасовій або постійній основі. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, і ми підберемо відповідний варіант поселення, обговоримо додаткові послуги і ціну. При бажанні, ви можете в будь-який час відвідати наш будинок престарілих, поспілкуватися з мешканцями та персоналом, перевірити умови утримання. І переконатися, що в пансіонаті ваша близька людина буде в цілковитій безпеці, та отримає абсолютно все, чого потребує.

 

Трансфер людей з обмеженими можливостями від ліжка до ліжка.
Перевезення пацієнта з лікарні додому.
Підйом пацієнта на поверх.
Госпіталізація хворого до лікарні,або на обстеження.

 

ти не один

У будинку для літніх людей організовано професійну допомогу з реабілітації після важких хвороб: Паркінсона, Альцгеймера, інсультів, інфарктів. Наш затишний пансіонат з радістю зустрічає кожного, пропонуючи можливість довгострокового перебування. У кімнатах комфортно, розраховані вони на 2-5 чоловік, є індивідуальні номери.

 

  Ваше Ім’я (Обов’язково)*

  Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

  Тема

  Повідомлення