Будинок для літніх у Луцьку

+380 730 427 440

(Дзвінок безкоштовний)

Дом престарелыхБудинок для літніх у Луцьку

Будинок для престарілих в Луцьку – це комплексний догляд за людьми похилого віку. Відкриваючи будинок для людей похилого віку в Луцьку ми в першу чергу потурбувалися про те, що б клієнт потрапив в оптимальні умови проживання. Дотримання всіх гігієнічних норм, просторі номери, комплексне харчування при урахуванні індивідуальних особливостей резидента, режим дня – ці і не тільки умови створює будинок для людей похилого віку в Луцьку на базі стаціонару. Сьогодні на державному рівні догляд за людьми похилого віку не забезпечений, приватний характер організації спрямований на те, щоб клієнт був задоволений.

Умови проживання, це не єдина перевага нашого пансіонату. Будинок пристарілих в Луцьку – це професіонали своєї справи. Фахівці будинку для людей похилого віку в Луцьку, це люди, які працюють за покликанням, головна мотивація – щире бажання допомогти, це є запорукою взаєморозуміння між клієнтом і фахівцем. Крім цього, всі фахівці мають відповідну кваліфікацію, і здатні швидко і ефективно відреагувати в екстреній ситуації і вирішити будь-який запит, який може виникнути у клієнта.

У будинку для літніх людей організовано професійну допомогу з реабілітації після важких хвороб: Паркінсона, Альцгеймера, інсультів, інфарктів. Наш затишний пансіонат з радістю зустрічає кожного, пропонуючи можливість довгострокового перебування. У кімнатах комфортно, розраховані вони на 2-5 чоловік, є індивідуальні номери.

    Ваше Ім’я (Обов’язково)*

    Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

    Тема

    Повідомлення