Будинки для літніх у Харкові

Будинок пристарілих – краще рішення, якщо стоїть питання про догляд за літньою людиною.

Проблеми з пам’яттю

Престарілим людям, що мають проблеми з пам’яттю (хвороба Альцгеймера, деменція)

Догляд

Людям, які потребують догляду і додаткової побутової допомоги

Будинок пристарілих у Харкові

Переїзд у будинок для людей похилого віку все частіше сприймається, як оптимальний вихід зі складної життєвої ситуації. Люди похилого віку отримують у приватному пансіонаті все, чого потребують: медичний догляд, комфортний побут, живе спілкування з однолітками. А діти та онуки – повноцінну можливість будувати сім’ю і кар’єру, не переживаючи про те, що не додали уваги, не забезпечили допомогу в повній мірі.

Коли переїзд у будинок для людей похилого віку – виправдане рішення

Підстав для переїзду може бути безліч, адже кожна сімейна ситуація індивідуальна. Але, є ряд обставин, при яких поселення у будинок для людей похилого віку – це найраціональніше рішення.

  1. Літня людина самотня або її родичі проживають далеко. В такому випадку переїзд у приватний геріатричний пансіонат вирішує масу проблем: побутових, медичних, соціальних. Постоялець отримує повний пансіон, позбавлення від побутових труднощів і регулярне спілкування з однолітками. Медична допомога завжди «під рукою», і вже не потрібно турбуватися, що в разі кризи нікого не буде поруч.
  2. Члени сім’ї багато працюють, навчаються і т.д., і фізично не в змозі повноцінно піклуватися про літнього родича.  Ті ж, у свою чергу, страждають від самотності, відчувають себе «тягарем», тривогу від того, що часто залишаються на самоті. Ситуація обертається сварками, докорами, відсутністю взаєморозуміння. В такому випадку раціонально довірити турботу про побут і здоров’я літньої людини професіоналам. Таке рішення забезпечить спокій у родині та радість від зустрічей, не затьмарену докорами та почуттям провини.
  3. Літня людина хвора і потребує спеціалізованого догляду. У штаті сучасних будинків пристарілих працюють доглядальниці і профільні фахівці, які володіють всіма навичками по догляду за літніми хворими. У родичів таких знань, найчастіше, немає, і гідний догляд вони забезпечити не можуть. В цьому випадку гуманно буде довірити турботу про пацієнта фахівцям, які можуть швидко поставити його на ноги або уповільнити перебіг хвороби.

Будинок пристарілих надає послуги з лікування, реабілітації та догляду за:

  • лежачими хворими;
  • літніми людьми після перенесених інсульту або травм;
  • за пацієнтами з деменцією, Альцгеймером і Паркінсоном.

Ми забезпечуємо максимально комфортні умови утримання, грамотне лікування і реабілітацію, побутовий догляд та послуги психолога. Ви можете поселити літнього родича на час відновлення або на постійній основі, і ми будемо піклуватися про нього найкращим чином.

Як оформити літню людину в будинок пристарілих в Харкові

Якщо ви прийняли зважене рішення про переїзд в будинок для людей похилого віку, ми запрошуємо вас на консультацію. На ній ви отримаєте відповіді на всі питання, можете оглянути побутові умови, перевірити роботу персоналу та поспілкуватися з мешканцями.

Ми підберемо для вас оптимальний пакет послуг, обговоримо вартість і дату заїзду. Для поселення нам потрібен мінімальний пакет документів: паспорт мешканця, медкарта і результати декількох аналізів. Процедура оформлення займе мінімум часу, відвідувати родича і справлятися про його самопочуття ви можете в будь-який день.