Догляд після інфаркту

Догляд після інфаркту

Догляд після інфаркту

Хвороби серця – одні із найпоширеніших на сьогоднішній день складних захворювань, що призводить до смерті людей похилого віку. І перенесений інфаркт – це серйозна загроза для життя та здоров’я. Проте, відновити здоров’я після інфаркту можливо, якщо приділити цьому питанню достатньо уваги та часу. Ми надаємо нашим пацієнтам сучасне лікування та якісну реабілітацію на протязі всього відновлювального періоду, та намагаємося нейтралізувати усі можливі наслідки цієї хвороби.

Як відновити здоров’я людини похилого віку після інфаркту

Один із основних принципів лікування людей з хворобами серця – поступова реабілітація та повільне повернення до звичного життя. На жаль, хвороби серця не лікуються швидко, а дуже часто перенесений інфаркт має наслідки на протязі усього наступного життя. Проте ми робимо усе можливе, аби звести до мінімуму такі явища:

 • щоденний контроль стану здоров’я: заміряється температура тіла, тиск;
 • прийом медикаментів для підтримки роботи серця згідно з планом, що призначив лікар;
 • лікувальна фізкультура, розроблена спеціально для періоду відновлення після перенесення такого складного захворювання;
 • спеціальна дієта, направлена на зниження навантаження на судини та серце.

Для кожного пацієнта лікар особисто формує найбільш відповідний графік активності та постійно контролює навантаження. Постійного спокою та відпочинку пацієнт зазвичай потребує лише в перший період реабілітації. З часом він має поступово тренувати організм, повільно привчаючи його до навантажень. Це також є необхідним етапом відновлення.

Також важливою складовою є психологічна підтримка зі сторони родичів та медичного персоналу. У нашому закладі створені умови для того, аби наші пацієнти могли спілкувати одне з одним, знайти нових друзів, відчути себе як вдома.

Важливо пам’ятати, що перенесення такого захворювання серця, як інфаркт, назавжди має виключити з життя людини будь-які стреси та переживання. Саме тому ми приділяємо багато уваги тому, аби створити в нашому будинку для літніх людей дружню атмосферу. Ми працюємо не лише з фізичним здоров’ям літніх людей, а й із їх психологічним станом. Це сприяє більш швидкому одужанню та дозволяє максимально відновити функції усіх органів та повністю нормалізувати стан наших пацієнтів.

Остались вопросы?

Заполните форму обратной связи, и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

  Ваше Ім’я (Обов’язково)*

  Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

  Тема

  Повідомлення