Догляд після інфаркту

+380 730 427 440

(Дзвінок безкоштовний)

Догляд після інфаркту

Інфаркт є станом організму, при якому відбувається відмирання тканин (некроз), викликане порушенням кровотоку. Хвороба може вражати не лише серце, але і інші органи, але найчастіше у пацієнтів відбувається інфаркт міокарду. Це небезпечне захворювання, що вимагає відповідного лікування і грамотного догляду за хворим.

Будь-який тип вимагає медичного спостереження і лікування. Прояви недуги описані чотирма стадіями, від яких залежить методика і швидкість реабілітації пацієнта.

Етапи відновлення :

Стаціонарний. Проходить в лікарні, пацієнт приймає необхідні медикаменти, виконує прості фізичні вправи. Важливий постійний контроль стану хворого. Це дозволяє зробити своєчасне призначення лікарських засобів, коригувати навантаження і психологічну допомогу. Тривалість 1-4 тижні.

Постстаціонарний. Проводиться у домашніх умовах і в спеціалізованих центрах, будинках престарілих. Перший тип передбачає комфорт для пацієнта, але при цьому ускладнює контроль його стану. Потрібно періодичне відвідування кардіолога, проведення аналізів і процедур. Дотримується режим дня і живлення. Тривалість 6-12 місяців.

Підтримуючий. Здійснюється вдома або у домі пристарілих. Пацієнт дотримується дієти, правильний спосіб життя. Потрібні фізичні навантаження і періодичний прийом лікарських засобів, відвідування фахівців. Проводиться увесь подальший час.

Способи реабілітації після інфаркту

Грамотно підібраний комплекс заходів допоможе організму швидше відновитися і понизити ускладнення після хвороби.

Методи відновлення після інфаркту:

Медикаментозний. Спочатку призначаються засоби, котрі знеболюють. Після 2-4 тижнів лікування підбір медикаментів здійснюється індивідуально з опорою на тип захворювання, особливості організму.

Фізичний. Навантаження є обов’язковою умовою відновлення рухливості людини. З перших днів призначаються незначні по силі вправи, після чого вони ускладнюються. Почати займатися вистачає з 15 хвилин, кожного тижня додавати по 5 хвилин.

Психічний. Пацієнт стає невпевненим та дратівливим. Тоді варто звернутися до психолога.

Режим харчування. У перші дні обмежуються порції, їжа має бути легкою, протертою. У подальшому зменшується або виключається прийом жирних, гострих, солоних продуктів, прянощів, солодощів

Спосіб життя. Потрібно відмовитися від шкідливих звичок, дотримуватися режиму дня, сну, займатися спортом і правильно харчуватися.

Остались вопросы?

Заполните форму обратной связи, и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

    Ваше Ім’я (Обов’язково)*

    Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

    Тема

    Повідомлення