Реабілітація після інсульту

+380 730 427 440

(Дзвінок безкоштовний)

Відновлення після інсульту

Для відновлення після інсульту необхідно серйозно підійти до питання реабілітації, адже своєчасність і правильно підібрана методика може повернути пацієнта до повноцінного життя. На базі наших будинків престарілих проводиться увесь комплекс заходів, спрямованих на відновлення пацієнтів, що перенесли інсульт. Пансіонати оснащені устаткуванням, яке завдяки досвідченим фахівцям і дієвій терапії допоможе швидко і якісно провести реабілітацію.

Ефективний комплекс заходів допоможе відновити втрачені функції організму. Нашими співробітниками створені усі умови для того, що б пацієнти, знаходячись на реабілітації, почували себе комфортно:

  • щоденне вологе прибирання приміщень;
  • кімнати добре освітлені, в них підтримується комфортна температура, проводиться дезінфекція і провітрювання;
  • функціональні медичні ліжка з матрацами;
  • з пацієнтами проводиться щоденна дихальна гімнастика;
  • егулярна профілактика пролежнів.

Персонал, що проводить реабілітацію після інсульту, має високу кваліфікацію, це гарантує грамотний підхід і застосування сучасних методик для відновлення порушених хворобою функцій.

Для чого потрібна реабілітація?

Людині, що пережила інсульт, важливо відновити втрачені функції організму для того, щоб набути максимальної повноцінності. Грамотно провести комплекс усіх заходів у домашніх умовах для відновлення після хвороби практично не можливо. Тут вирішальну роль грає режим, спостереження лікаря, постійна присутність медичного персоналу, спеціалізоване устаткування і багато що іншого.

Протокол лікування інсульту в стаціонарі складається з реанімації і зняття гострих симптомів. Між тим, реабілітаційна терапія, одна з найважливіших складових повноцінного лікування і повернення хворого до колишнього життя, залишається у веденні самого пацієнта і його рідних.

Тільки комплекс спеціальних заходів, спрямований на відновлення втрачених функцій, складається з медичних і немедичних методів лікування, може повернути колишні здібності людини і повернути його в суспільство, значно знизивши при цьому можливість повторного інсульту.

Реабілітація після інсульту в наших пансіонатах

Ми пропонуємо нашим пацієнтам повний комплекс заходів, спрямованих на відновлення після інсульту. Ми застосовуємо тільки реально працюючі методики реабілітації, маємо у своєму розпорядженні сучасне устаткування, кваліфікований персонал і прекрасні умови для проживання пацієнтів.

Пациенты находятся под чутким контролем специалистов, состояние их здоровья, динамика восстановления и прочие показатели ежедневно заносятся в личную карту, что дает возможность оценить и скорректировать реабилитационный процесс.

Реабилитация в центре проходит в строгом соответствии со всеми утвержденными нормами и требованиями.

Мы направим все усилия для того, чтобы обеспечить эффективное и полное восстановление пациентов после инсульта.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (13 оценок, среднее: 4,92 из 5)

Остались вопросы?

Заполните форму обратной связи, и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

Ваше Ім’я (Обов’язково)*

Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

Тема

Повідомлення