Будинки для літніх «Ти не Один»

Будинок для літніх людей в Києві “Затишок”

Приватний будинок для літніх людей у Києві

Турбота про літню людину не завжди має на увазі особисту участь. Іноді більш гуманно довірити родича на піклування професіоналам, забезпечити йому комфортне і спокійне проживання в будинку для літніх людей.

Коли варто замислитися про будинок для людей похилого віку?

Сучасне життя диктує свої умови, і ми змушені багато працювати, щоб утримувати сім’ю. Особи ж похилого віку потребують не тільки матеріального забезпечення, а й посиленої уваги, побутової допомоги, частого спілкування, адже з віком самотність сприймається особливо важко.

Ситуація ускладнюється і проблемами зі здоров’ям. Інсульти, інфаркти, деменція – часті супутники поважного віку, людина з цими захворюваннями потребує професійного догляду. Можна найняти доглядальницю, але вона не зможе бути поруч цілодобово, та й не кожен витримає перепади настрою і капризи літніх. А якщо діти і внуки і зовсім далеко, що робити тоді? У таких ситуаціях варто замислитися про переїзд в будинок для людей похилого віку.

Приватний пансіонат для людей похилого віку – новий рівень турботи про близьких людей

Сучасний будинок для людей похилого віку нічим не нагадує сумні заклади радянського періоду. Це – зовсім інший рівень комфорту, надаваних послуг і умов для життя. У приватному будинку для престарілих в Києві пожильці отримують все, чого потребують:

 • професійний і побутовий догляд;
 • медичне лікування і контроль за здоров’ям;
 • повноцінне збалансоване харчування;
 • комфортні умови для життя.

Вони спілкуються з однолітками, займаються творчістю і багато часу проводять на свіжому повітрі. Їх оточує доброзичливий персонал, а родичі в будь-який момент можуть дізнатися про їх самопочуття або відвідати в пансіоні.

Сьогодні будинок престарілих стає синонімом спокійної та комфортної старості, тому не варто, через застарілі забобони, відмовлятися від такого раціонального і ефективного методу розв’язання життєвих проблем.

Догляд за літніми хворими в будинку пристарілих у Києві

У похилому віці загострюються хронічні захворювання, які призводять до важких хвороб, зростає ризик травм. У літніх людей може розвиватися деменція, і тоді вони стають потенційно небезпечні для самих себе, потребують постійного контролю. Забезпечити професійну реабілітацію та цілодобовий догляд в домашніх умовах практично неможливо, доцільніше довірити цю задачу професіоналам.

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві пропонує вам свою допомогу в догляді за літніми хворими. Ми забезпечимо найкращі умови і професійний догляд за лежачими хворими, допоможемо якомога швидше відновитися після інсульту або травм. Спеціалісти центру мають великий практичний досвід роботи з хворими деменцією, Паркінсоном і Альцгеймером. Вони знають, як зупинити перебіг хвороби і максимально зберегти здатність до самообслуговування у пацієнтів.

При поселенні лікарі і реабілітологи центру ретельно вивчають історію хвороби пацієнта, розробляють персональну систему лікування, догляду та реабілітації. Літня людина отримує всю необхідну допомогу, а його рідні – можливість жити нормальним життям і спокій за долю близької людини.

Як оформити літню людину в будинок престарілих в Києві?

Переїзд в будинок для людей похилого віку не займе у вас багато часу і зажадає мінімальний набір документів. Все, що вам потрібно – це надати документи мешканця і його медичну карту, здати кілька аналізів. Після цього ми визначаємо спектр необхідних послуг і їх вартість, розповідаємо про життя в будинку, за бажанням проводимо екскурсію по пансіонату, знайомимо з персоналом. Якщо вам потрібна допомога при транспортуванні літньої людини, ми виділяємо спецавтомобіль.

Зв’яжіться з нами

Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Ваше Ім’я (Обов’язково)*

  Ваш Е-MAIL (Обов’язково)*

  Тема

  Повідомлення